Ana Sayfa Genel Türk Irkının Üstünlüğü

Türk Irkının Üstünlüğü

Yazar: Misafir Kullanıcı
0 Yorum 1186 Görüntülenme

Bütün Turan Otağı takipçilerine esenlikler diliyorum. Bugünkü yazımda, özellikle son birkaç yıldır süren, kendini bilmez soytarıların yapmış olduğu “üstün ırk” geyiğinden bahsetmek istiyorum.
Sosyal medyada olmanın ve Q Klavye kullanmanın verdiği özgüvenle birlikte, aslan kesilen pisiciklerin en çok yaptığı geyik bu olsa gerek. IQ seviyesine göre yapabileceği tek mizah, büyüklü küçüklü harflerle “ÜsTün IRkıZ NoLCAk” yazmak olan bu zat-ı muhteremlere, gereken cevabı yapıştırmak istiyorum.

Üstünlük kelime anlamı ile “benzerlerine göre daha yüksek bir düzeyde, nitelikte olan” anlamına gelmektedir. Buradaki benzerlerinden kastımız, diğer insan ırkları yani etnik unsurlardır.

Tarih boyunca sayısız savaşa girmiş olan ve en imkansız zaferler kazanmış olan bir milleti üstün kabul etmek en büyük hakkımızdır. Malazgirt, Sırpsındığı, Çirmen, Karboğazı gibi onlarca savaşta sayıları yerle bir etmiş, düşmanı kendi kanında boğmuş bir milletin üstünlüğünü kabul etmemek yapılabilecek en büyük ahmaklıktır. Bu savaşlarda, düşmanın 800/1 ‘i büyüklüğünde olan Türk ordusunun zaferi, kas ve strateji bakımından üstün olduğunun en büyük kanıtıdır. Bugün dahi, dünyanın en iyi askeri birliği sıralamasında “Bordo Bereliler” zirvede bulunmakta. Mete Han’ın geliştirdiği onlu sistem ise, birçok ülkenin modern ordu teşkilatlarının temelini oluşturmakta.

Tabii ki Türk ırkının üstünlüğü kas ve strateji ile sınırlı tutulamaz. Yazı ile tanışmamız biraz geç dahi olsa, bilim, edebiyat ve mimarlık gibi konularda da üstünlüğümüzün olduğu bir gerçek.
Özellikle savaş teknolojisi ve araçları üzerine, Türklerin onlarca icadı bulunmakta. Merak edenler Akşemseddin , Ali Kuşçu, Evliya Çelebi, Mimar Sinan, Piri Reis gibi, Türk büyüklerini ve dünyaya kattıklarını daha detaylı bir şekilde araştırabilir.
Ne yazık ki bilim, edebiyat, mimarlık gibi konular, çok çalışma gerektirdiği için, bugünlerde geçmişte olan üstünlüğümüzden pek fazla bir şey kalmamış durumda.
Bizlerinde amacı, çok çalışarak ilim üstünlüğümüzü geri almak ve bunu kas üstünlüğümüz ile birleştirmek olmalıdır.

Hümanizm akımına kapılıp “üstün ırk yok, hepimiz eşitiz , hepimiz kardeşiz“,  sloganları atanları, birazcık mantık ve birazda tarih kitaplarına havale ediyorum. Umarım bu yazımı okuduktan sonra, Türk ırkının üstünlüğünü İlahi bir derecede değil, diğer etnik kökenlere karşı olduğunu idrak edersiniz.

“Irkların üstünde Türk ırkı,Çin sarayını bastı kırkı”

0 Yorum

Yorum Yap