Ana Sayfa Genel Ülküsüzler!

Ülküsüzler!

Yazar: Karakeçili
1 Yorum 231 Görüntülenme

Tarih boyunca, yaşamasına lüzum bulunmayan kişilikler var olmuştur. Ne yazık ki bu kişilikler, yaşadığımız çağda sayılarını fazlasıyla arttırmış durumda.Bu budalalara duyduğum kini kusmak için, nefret söylemi içeren kelimeler maalesef cılız kalıyor.Günden güne köpüren öfkemin en temel sebebi, bu gereksizlerin Türk ırkına, Türk topraklarına, Türk kültür ve töresine verdiği zararlardır. Bu kişiler binlerce yıldır sarsılmayan bu değerleri yok saymakla kalmamış, bir de düşmanlık beslemişlerdir. Türkiye’nin her yerinde bu gereksizlerden bulabilirsiniz. Peki, kimdir bu gereksizler diye bir düşünelim. Günlük hayatımızda sıkça karşımıza çıkan, düşünme yetisini kaybetmiş, sinirleri hoplatan kişilerdir elbet.

Peygamber edasıyla etrafa ahlak dersi vermeye çalışan, aradan geçen birkaç dakika içerisinde düşünceleriyle ve savunduklarıyla çelişecek hareketler sergileyen süslümanlar,

En ciddi durumlarda dahi yavşaklığından ödün vermeyen yılışık kansızlar,

Soytarılık ve gereksiz atarlardan geri kalmayıp, zor duruma düşünce laflarını yiyebilen dönekler,

Her türlü milli ve dini durumu siyasi emelleri için kullanan politikacılar,

Barış nidaları atan kişileri savunup, öldürdüğü milyonlarca insanı göremeyen beyinsizler,

Giyim ve kuşamıyla sirk palyaçosuna dönen ecdad torunları (!),

Bütün konularda fikri olup da, beyni olmayan filozoflar,

sözde vatanperver olan, kendi çıkarları için memleketin her karışını satmaya göze almış sahte milliyetçiler.

Bahsetmiş olduğumuz gereksizlere örnek olarak verilebilir.
Türk ırkına en büyük zararı verenler düşmanları değil, içerisinde bulunan yozlaşmış ve bağnazlaşmış cahil kimselerdir. Yukarıda saymış olduğum kimselerin bir kısmı kötü niyetli olduğundan değil; yeterli bilgiye sahip olmadığından, kulaktan dolma bilgilerle veyahut özendiği kişiye göre bir görüşü benimsemiştir. Bizim amacımız Türklük şuurunu, edep ve adabını bu kişilere aşılamaktır.

Geride kalan kısma gelelim. Bu kişiler zaten şahsi çıkarları uğruna, Türklüğü ve Türkçülüğü yok etmeyi göze almış kimseler olduğu için, memlekete tek faydaları cesetleriyle toprağı zenginleştirmek olacaktır.

Bizler, Türkçüler olarak hiçbir sözümüzden caymadık. Hiçbir cümlemiz birbiriyle çelişmedi. Her zaman Türk ahlak ve adabına uygun hareket etmeye çalıştık. Para ya da çıkar uğruna değerlerimiz üzerinden prim yapmadık. Dişini boynumuza geçirmeye çalışan çakalları bildiğimiz için, düşmanlarımızı kardeşimiz saymadık. Özgürlük adı altında karı gibi giyinip sokaklara çıkmadık. Bildiğimiz konularda çevremizi bilinçlendirdik, bilmediklerimizde ise atıp tutmadık. Ve hiçbir zaman kendi çıkarlarımızı, memleketimizin çıkarlarının önünde tutmadık.

Şimdi söyle arapsever süslüman, hayalperest hümanist, cahil filozof; o çok eleştirdiğiniz ırkçılardan daha mı çok ülkenize faydanız var?

1 Yorum

1 Yorum

Lokman Atmaca 8 Ocak 2017 - 23:13

Eline Saglik

Yorum Yap