Ülküsüzler

Ülküsüzler !

Tarih boyunca, yaşamasına lüzum bulunmayan kişilikler var olmuştur. Ne yazık ki bu kişilikler, yaşadığımız çağda sayılarını fazlasıyla arttırmış durumda.Bu budalalara duyduğum kini kusmak için, nefret söylemi içeren kelimeler maalesef cılız kalıyor.Günden güne köpüren öfkemin en temel sebebi, bu gereksizlerin Türk Irkına, Türk Topraklarına, Türk Kültür ve Töresine verdiği zararlardır. Binlerce yıldır sarsılmayan bu değerleri asimile etmekle kalmamış, birde düşmanlık beslemişlerdir. Türkiye’nin her yerinde bu gereksizlerden bulabilirsiniz. Peki, kimdir bu gereksizler diye bir düşünelim. Günlük hayatımızda sıkça karşımıza çıkan, düşünme yetisini kaybetmiş, sinirleri hoplatan kişilerdir elbet.

Peygamber edasıyla etrafa ahlak dersi vermeye çalışan, aradan gecen bir kaç dakika içinde düşünceleriyle ve savunduklarıyla çelişen hareketler sergileyen süslümanlar,

En ciddi durumlarda dahi yavşaklığından ödün vermeyen yılışık kansızlar,

Soytarılık ve gereksiz atarlardan geri kalmayıp, zor duruma düşünce laflarını yiyebilen dönekler,

Her türlü milli ve dini durumu siyasi emelleri için kullanan politikacılar,

Barış nidaları atan kişileri savunup, öldürdüğü milyonlarca insanı göremeyen beyinsizler,

Giyim ve kuşamıyla sirk palyaçosuna dönen ecdad torunları (!),

Bütün konularda fikri olupta, beyni olmayan filozoflar,

sözde vatanperver olan, kendi çıkarları için memleketin her karışını satmaya göze almış sahte milliyetçiler.

Bahsetmiş olduğumuz gereksizlere örnek olarak verilebilir.
Türk ırkına en büyük zararı verenler düşmanları değil, içerisinde bulunan yozlaşmış ve bağnazlaşmış cahil kimselerdir. Yukarıda saymış olduğum kimselerin bir kısmı kötü niyetli olduğundan değil yeterli bilgiye sahip olmadığından, kulaktan dolma bilgilerle veyahut özendiği kişiye göre bir görüşü benimsemiştir. Bizim amacımız Türklük Şuurunu, edep ve adabını bu kişilere aşılamaktır.

Geride kalan kısma gelelim. Bu kişiler zaten şahsi çıkarları uğruna, Türklüğü ve Türkçülüğü yok etmeyi göze almış kimseler olduğu için, memlekete tek faydaları cesetleriyle toprağı zenginleştirmek olacaktır.

Bizler Türkçüler olarak hiçbir sözümüzden caymadık. Hiçbir cümlemiz birbiriyle çelişmedi. Her zaman Türk ahlak ve adabına uygun hareket etmeye çalıştık. Para ya da çıkar uğruna değerlerimiz üzerinden prim yapmadık. Dişini boynumuza geçirmeye çalışan çakalları bildiğimiz için, düşmanlarımızı kardeşimiz yapmadık. Özgürlük adı altında karı gibi giyinip sokaklara çıkmadık. Bildiğimiz konularda çevremizi bilinçlendirdik, bilmediklerimizde ise atıp tutmadık. Ve hiçbir zaman kendi çıkarlarımızı, memleketimizin çıkarlarının önünde tutmadık.

Şimdi söyle arapsever süslüman, hayalperest hümanist, cahil filozof, o çok eleştirdiğiniz ırkçıların kaçta kaçı kadar ülkenize faydanız var ?

Karakeçili

Karakeçili

Kendini bilim ve teknolojide geliştirmiş, Tarihe ve araştırmaya önem veren, varlığını Türk Irkına armağan eden bir şahıs.
Karakeçili

Karakeçili son yazıları (Hepsini Gör)

  1. Emir Timur

    Ülküsüzlük serserliktir!.Serseriler ne tarihte ne de başka bir alanda var olamadılar.Kaçınılmaz kaderleri yok olmak.Günümüzde sayısı artan güruh ne yaparsa yapsın başarıya ulaşamayacaktır.Kaçınılmaz sonlarını beklesinler.Eline sağlık kandaşım!.

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen Giriş yapın.