Ana Sayfa Genel Tanrı Türk’ü Korusun!

Tanrı Türk’ü Korusun!

Yazar: Misafir Kullanıcı
1 Yorum 569 Görüntülenme

Son zamanlarda ülkede onlarca saldırıya tanık olduk. Hiç birinde de çıkıp birileri saldırgan kürttü, saldırgan araptı vesaireydi diyerek bu kadar vurgulamadılar. Saldırgan Kırgızmış (Kırgızistan Türkü), saldırgana yardım edenler Dağıstan’dan geliyormuş..

Senelerdir terör olaylarından bahsedildiğinde “bu işin başında kürtler var.” diyemeyen medya kuruluşları, iş bizim milletimize gelince rahat rahat atıp tutabiliyorlar.

Saldırıdan sonra şehidimiz hakkında taziye mesajı iletmekten dahi bir haber olanlar, zengin züppeler için mekânı sürekli ziyaret edip gül bırakmayı ihmal etmiyorlar.

Olayı duyunca sosyal medyayı yıkan ünlüler, şehitlerimiz için sesini çıkarmıyorlar.

Neden mi? Türk değiller!

Öncelikle, bu şahıs şöyle bir sembol kullanmış, şu şahıs şöyle bir harekette bulunmuş gibi şeylere dayanarak Türk olmadığı kanısına varmayacağım. Bahsettiğim isimler hakkında yapacağınız küçük araştırmalar iddialarımı doğrulamaya yetecektir.

Cümlelerime, medya organlarından dem vurarak başladığım için başta gazetecileri ele alacağım.

Bir süre Zaman Gazetesi’nde çalıştıktan sonra Hrant Dink’in ölümüyle Agos gazetesinin başına geçen, ardından hükümetin özel isteği üzerine Zaman gazetesine geri dönen Etyen Mahçupyan, hükümetin desteğinde olan ermeni bir gazetecidir. Zaman Gazetesi kapatılmadan önce gazeteden ayrılmış, bir süre sonra Ahmet Davutoğlu’nun başdanışmanlığını yapmıştır. Şimdi ise ihtiyacı olduğunda CNN Türk, NTV gibi kanallara konuk sıfatında katılarak geçimini sağlamaktadır.

Sabah Gazetesinde köşe yazarlığı yapan, Beşiktaşlıların “Alen Abi” olarak tanıdığı çArşı grubu lideri Alen Markaryan da ermenidir. Kendisi çArşı taraftar grubunu Türk devletine karşı defalarca kışkırtmış, bir ermeni olarak kendisine verilen görevleri yerine getirmiştir.

Sanatçı Linet Tel Aviv doğumludur. İbranice albümleri dahi vardır. Annesi olan Türk Sanat Müziği şarkıcılarından Leyla Özgecan da onun gibi İsraillidir. Bir başka ses sanatçısı Jehan Barbur Lübnan’da doğmuş bir araptır. Din kardeşi arayıp Mekke’ye gitmeyen milletimiz için konuşacak olursak; kendisi ve ailesi Hıristiynadır da..

Ülkemizde siyasetçi Numan Kurtulmuş’dan televizyoncu Beyazıt Öztürk’e, model Nebahat Çehre’den ses sanatçısı Şükriye Tutkun’a kadar birçok gürcü de vardır. Mehmet Ali Birand anne tarafından kürttür. Yine bir köşe yazarı olan Ayşe Gür ve hepimizin bildiği oyuncu Müge Boz ise pomak asıllılardır. Sık sık muhalif görüşleriyle öne çıkmış Duman grubunun gitaristi Ari Barokas Yahudidir.

Bu örnekler böyle çoğalıp gider. Ünlülerin duyarsızlığını, ülkede sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar Türk ünlü olmasına bağlayabiliriz. Bu şahıslar sözlerinde hep barıştan bahsetmişler, milliyetçiliği ve militarizmi hor görmüşlerdir. Şunu unutmayalım ki;

Milliyetçiliğe karşı olanların kesinlikle etnik sıkıntıları vardır.

Nihal ATSIZ’ın, “Türkler acayip bir millet oldu. Kendisine yapılan fenalıkları unutuyor. Kendisinden başka kimseye düşmanlık gütmüyor. Evet, Türkler kendilerine düşman bir millet oldular. Kendilerini yok edecek ne varsa ona sarılıyor, kendisini yükseltecek ne varsa onu tepiyor.”

Yazısını hatırlatarak, Türk milletini uyuduğu uykudan uyanmaya davet ediyorum.

Türk milletinin kurtuluşu, bu gafletten uyanışı, muhâsâmatlarına karşı silkinişi yalnızca Türk benliğini yeniden kazanarak gerçekleşecektir. Türk milletinin kurtuluşu, mazisinde gizlidir. Türk, Türkleştikçe güçlenmiştir, güçlenecektir.

Türk genci, bu uğurda kendini feda etmelidir.

Tanrı Türk’ü korusun!

1 Yorum

1 Yorum

Lokman Atmaca 8 Ocak 2017 - 23:09

Eline saglik

Yorum Yap