turanotagi

Türkçüyüz Ne Olacak ?

Mevcut gündemi kaplayan konuya genç bir Türkçü olarak reflekslerimizin sağlamlığını göstermek adına cevap veriyoruz.

Ebediyete göç etmiş yolbaşçılarımız,örnek aldığımız insanlar bu tür iddia ve konularda hemen kalemine sarılarak gereken cevabı verirlerdi.Bizde onlardan öğrendiğimiz usul ile Türkçülüğe karşı nefretini kusanlara en sert cevabı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Biz bu sitede yayınlanan yazıların milyonlara hitap etmediğini gayet iyi biliyoruz.Burada ulusa nutuk çeker gibi de konuşmuyoruz.Kendi emeğimizle oluşturduğumuz takipçilerimize,duyana,duymayana,dosta ve düşmana görüşlerimizi apaçık bir şekilde ilan ediyoruz.

Görüşlerimizi apaçık şekilde ilan etmek için kurduğumuz bu internet sitesi amacından yola çıkılarak takipçi kasma amacı gütmediği anlaşılacaktır.

Türkçülüğün bölücük olarak ilan edilmesi hatta daha önemlisi kürtçülük ile bir tutulması birilerinin Türkçülükten son derece rahatsız olduğunun göstergesidir.

Bu ülkenin milli mücadelesini Türkçülerin örgütlediği,bu ülkeyi kuran BAŞKOMUTAN’ın Türkçü olduğu gerçeği göze alınırsa hedef rahat anlaşılacaktır.Türklüğü yok etme çabası güderken böyle önemli değerlerin köküne dinamit koymak ancak hainler tarafından yapılır bir iştir.Türklüğü yok etmek sadece hainlere yarayacağı için yok etmek için yapılan bilinçli bilinçsiz her olgu hainliğe girmektedir.

Türklük var oldukça Türkçüler var olacak,uğruna eziyet ve ızdırap çekenler bulunacak yolbaşçının da dediği gibi uğruna ızdırap çekenler bulundukça da Türkçülük mutlaka muzaffer olacaktır.

Türkçüler var oldukça onlardan ifrit olan bir takım yığınlar da elbet bulunacaktır.Türkçülük önünde olan zorluklara alışkın olmuş,çileye gönüllü,belaya sevdalı bir davadır.Önümüze çıkan basit engellerin bizi durdurabileceğini düşenenlerin ahmaklığına da biz değil yüce hakim olan TARİH karar verecektir.

Türk topraklarında,Türkçü bir komutanın kurduğu ülke de,şerefli davanın yükünü omuzlamayı kendine büyük onur sayan Türkçüler olarak bu basit söylemlerin bizleri yıldıramayacağı aksine daha da çalışmamıza yol açacağını herkes bilmelidir.

Türkçüler yapmasını gerekeni kimseden icazet alacak kişiler değil,yaptıkları işi kendilerinden olmayanlara soracak kişiler hiç değildir.Türkçülük yapmak için kimseden izin almadığımız gibi,kimseye de sormayacağız.

Bizim hepimizi yok edebileceğini düşünüp bıyığının altında gülen mahlukatlarda gerçeğin dehşetiyle uyandığında korkudan ölmemesini tavsiye ederiz.Kaçışın olmadığı,Türkçülüğün muzaffer olacağı yer kürede kendilerine ‘hızlı koşmalar’ ya da sırıtmayacak tabir ile ‘iyi dönmeler’ dileriz.

Türkçülük bir bölücülükse; sağlam vucuttan pis hücreyi bölmektir.
Türkçülük bir ayırıcılıksa; şerefliyle şerefsizi ayırmaktır.

Türkçülük bir ayrımcılıksa, hain ile hain olmayanı ayırmaktır.

Türkçülük bir seçicilikse, kendimizden olanı seçmektir.

Türkçülüğün daha ağır söylem ve cezalara maruz kaldığı dönemi okumuş,o dönemde bu eziyetlere maruz kalan yolbaşçıların ardından giden günümüz Türkçüleri olarak köpeklere kemik atmamak gibi bir huyumuz olduğunu bu internet sitesi ile tekrar ilan ederim.

“Madem ki TÜRK’üz, o halde TÜRK gibi yürür, TÜRK gibi düşünür, TÜRK gibi duyarız ve TÜRK gibi yazarız.”
” İslamcılık adı altında Türk düşmanlığı yapan soysuzlardan nefret ediyorum. ”

Ömer Seyfettin

Bu tavrımızın ve kararlılığımızın bize getireceği sonuçlar için de şu satırları ekleyip yazıyı bitirmek gerekir.

“Ümit, en sonra terk olunan şeydir.Ümitlerimiz kırık değildir. Uğrunda çalışanlar, ızdırap çekenler, ölenler bulundukça Türkçülük mutlaka muzaffer olacaktır.”

Nihal ATSIZ

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen Giriş yapın.