Terörle Mücadele

Terör İle Nasıl Mücadele Ediliyor ?

Yıllardır bitmeyen terörün nedenini herkes merak etmiştir. Neden bitmiyor bu terör? Bu terörle nasıl mücadele ediliyor gibi sorular çoğu bilinçli kişinin aklında oluşan sorulardır.

Herkes kendince terörle nasıl mücadele edileceğini yıllardır beyan ediyor. Çocuk oyuncağı değil bu öyle bitmez gibi düşüncelere kapılan kişilere sesleniyorum üç beş çapulcuya pabuç bırakmaz bu ordu, bırakmayacaktır da. Bu konudaki sorun askerlerimizin teker teker harcanması. Hazır OHAL’de mevcut iken 48 saatliğine vur emri verildiğinde taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacaktır. Evet bu kadar basit. Mecliste oturan kişilerin çıkaracağı bir vur emri her şeyi bitirir. Ama neden bitmiyor? Neden vur emri verilmiyor?

Bunu çok kısa bir örnek ile anlatmak mümkün.

Bugün Samsunda Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Başkanı Adem Akpınar adlı şahıs 70 kilogram uyuşturucu ile yakalandı. Eğer yakalanmasaydı Samsun’da uyuşturucu asla bitmeyecekti. Türkiye’de ki terör konusu da böyledir.

Bugüne kadar akıtılan kanların hesapları bunlardan, bunların torunlarından sorulacaktır. Elbet bunun hesabını verecekler, kaçamayacaklar bir yere. Bu devranın sonsuza dek gideceğini sanan yalancı beyler bir gün bu devranın, bu çarkın üstlerine yıkıldığını görecekler. Günü geldiğinde ise kimse enkaz kazımayacak bilginize!

Tanrının laneti bu kanı bozukların üzerine olsun.

Sanalda onun bunun acısını anlıyorum diye dolaşmayın mümkünse. O acıyı yaşamadan anlayamazsınız! Sadece acıyı paylaşın. Eğer gerçekten üzüldü iseniz kininiz üzerine yemin edin. Eğer samimiyet ile yemin ederseniz o kin onları mutlaka boğacaktır.

Ne yapabilirim elimden bir şey gelmiyor diyenlere sesleniyorum.Yapacağınız çok şey var kardeşim henüz zamanı olmayabilir.Ama o zaman gelesiye kadar kendinizi hazırlamanız gerek. Ne demek istiyorum anlatayım.

Önce saçma salak moda programlarını izlemekten vazgeçiniz. Saçma salak aşk dizilerini izlemekten vazgeçiniz. Saçma salak programları izlemekten vazgeçin. Anlayacağınız televizyondan uzak durun. Yahu iki üç saatinizi çöpe atacağınıza bilgilenseniz, bilinçlenseniz ne olur? Okuyacak çok eser var, bilgilenecek çok şey varken neden boş yere harcıyorsunuz vakitlerinizi? Cehalet ile hiç bir şey yapılmaz arkadaşlar. Kitap okumakla vatan mı kurtaracağız diyen sığ düşünceli birisinin burada bulunacağına inanmıyorum o yüzden böyle bir soru oluşmamıştır diye cevaplamıyorum.

Atalarımızın neler yaptığını öğrendikçe biz yeni şeyler yapmak için kendimizde güç bulacağız. Bu konu çok önemlidir. Atalarımızı çok iyi tanımamız lazım. Bu konu boş geçilecek bir konu değil lütfen dikkate alalım.

Bir kişinin daha kanından sorumlu olmak istemiyorsanız okuyalım, bilinçlenelim, atalarımızı anlayıp bilelim. Vakti geldiğinde elimize fırsat geldiğinde canla başla değerlendireceğimizi biliyorum. Sabırla, kinle, ırkımıza muhabbetle gününü bekleyelim!

Terörle mücadele konusu diye bir konu kalmamalı artık. Yoksa bizler bunun hesabını şehitlerimize veremeyeceğiz.

Gerçek, şuurlu ve bilinçli bir milliyetçilik güden Türkçüler, tanrının izniyle az da olsa artıyor.Bu erlerin içinden birisi zamanı geldiğinde hepsinin hesabını soracaktır.

Kinimizin şiddetiyle gebereceksiniz!

Önce sevgi sonra ırkımıza muhabbetle sonra düşmanlara kinle kalın!

Esenlikler.

İbrahim ÇAPAR

İbrahim ÇAPAR

Türkçü-Turancı. Çeşitli mühendislik ve bilim alanlarında Türk uğruna savaşmayı hedeflemiş bir Genç Atsız.
İbrahim ÇAPAR

İbrahim ÇAPAR son yazıları (Hepsini Gör)

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen Giriş yapın.