Referandum

REFERANDUM SONRASI ÜZERİNE

Türkiye bir referandumu atlattı. Beklentiler karşılandı yahut karşılanmadı. Türlü usulsüzlükler, şerefsizlikler, hileler ile seçim sandıklarını takip ettik. Öncesinde de hop oturup hop kaltık seçim diye…

Türkçü Gençlerin ve gerçek Ülkücülerin tek tek o pak alınlarından öpüyorum. Her biriniz azim ve kararlılıkla yalanlara, algı operasyonlarına, iftiralara göğüsünüzü siper ettiniz. Döneklerden, şaşkınlardan, düşkünlerden, kendi beynini kullanmaktan acizlerden olmadınız. Davanıza sahip çıktınız. Tarih bunu kaydetmiştir ve er yada geç bizi haklı çıkaracaktır.

Bu bir bozgun mudur? Hayır. Bu bir yenilgi midir? Hayır. Sakın ola üzülmeyin ve güçten düşmeyin. İstikamet üzere kalın. Bu Türk Milletine inanmış kişiler için geçmişten gelen bir emirdir, dik durun kardeşler!

Başınızı öne eğmeyin, düşmanı sevindirmeyin. Sabredin, sabredin, sabredin… Türk Milleti çok daha korkunç zamanlardan geçmiştir, çok daha fazla acılar çekmiştir, çok daha fazla üzüldüğü zamanlar olmuştur. Ama asla Türk Milleti bu gibi durumlarda bozgun psikolojisine bürünmemiştir. Hep umut beslemiş ve yeni Milli Mücadeleler için hazırlık yapmıştır.

Eğer siz sonuçlar açıklanmaya başlayınca “eyvah yandık, ne olacak bize” diyorsanız bırakın Türk Milliyetçisi olmayın zaten! Siz eğer bu milletin milliyetçisi olupta bu sözleri sarf ediyorsanız yazık size. Sizden milliyetçi olmaz Don Kişotlar!

Bu millet Türk Milleti değildir. Türk Milleti pes etmez. Türk Milleti yılmaz. Yenilgiler bizi dağıtmaz ancak güçlendirir. Biz hala istikamet üzereyiz. Pes etmeden yürüyeceğiz ve her türlü zorluğa göğüs gereceğiz.

Asıl yoldaşlar zor günlerde belli olur. Belli edin kendinizi asıl yoldaşlar! Biz bitmedik, tükenmedik, sevinmeyin öyle boşu boşuna deyin. Daha son sözümüzü söylemedik deyin kardeşler!

Soracak hesabımız, alınacak intikamımız, görülecek davamız var! Yok öyle sarsılmak, dağılmak. İyi günde, kötü günde birbirimize sahip çıkacağız. Mücadeleyi taşıyacağız. Türk Milleti’nin son umudu sizlersiniz kıymetli Türk Milliyetçileri.

Sizler üzerinize düşeni yaptınız vicdanınız rahat olsun. Tarih sizi onlarca yıl sonra bile övünç ile yâd edecek. Ama düşmanlarımıza hatırlatmak şart ki;

MÜCADELE DAHA YENİ BAŞLIYOR!

 

Misafir Kullanıcı son yazıları (Hepsini Gör)

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen Giriş yapın.