kufur

ECDADINA KÜFREDENLER

Herkese kutlu günler.Sevgili okurlar,başlatmış olduğum yazı dizisi devam ediyor.Fakat bu hafta yazının devamını yayınlamayacağım.Serinin devamını haftaya sizlerle paylaşacağım.Uzun soluklu bir yazı dizisi olacağa benziyor.Bu okuyacak olduğunuz yazı ise bir yerde girmiş olduğum tartışmanın olduğu akşam kalemimden döküldü.Keyifli okumalar diliyorum…

 

Üzülerek söylemek istiyorum ki,maalesef ülkemizde ecdadına küfreden,devamlı ”işte efendim,Osmanlı şöyleydi” saydıran belli bir grup bu ülkede daima oldu,ve olmaya da devam ediyor. Biz Türk Milliyetçileri ise bu gruplarla onlardan daha ısrarcı bir şekilde davamızı,Türklüğümüzü haykırarak söylüyoruz.

işin komik tarafıysa şu,Türk Milletini yıllarca meşgul eden sözde soykırım diye adlandırdığımız Ermeni Soykırımı yalanını sırf Türklere saldırmak için çok iyi bir boşluk olarak seçip her fırsatta bunu dillendiriyorlar ama kaynak noktasına gelindiği zaman da tıkanıyorlar,neden mi ? Çünkü amaçları sadece pervasızca Türk Milletine saldırmak. Türklerden rahatsız olmalarının nedeni açık;şayet bunu açıklayacak olursak yüzlerce yıllık Türk Tarihini açıklamak oldukça uzun bir yazı meydana getirir,ki üstelik amacımızda bu değil. Bir insan annesine küfreder mi ? Kendi kanından olan babasına en ağır hakaretleri saydırabilir mi ? Gelin görün ki ülkemizde artık sizlerinde bildiği üzere ”Ben Türküm” dediğiniz zaman ”pis ırkçı” darbesi yiyorsunuz.

Açık söylüyorum kendi atasına saydıranlar,kendilerine saydırıyorlardır .Bu bu kadar açık ve nettir.
İnsan çağlar açıp,çağlar kapayan bir atasına neden kötü söz söyler ?
40 Kişiyle Çin Sarayını basan atasına neden kızar ?
Bunu öğrenmek güç,ne karşı taraf samimi,ne de dedikleri gerçekçi. Tarih at gözlüğüyle bakılmaması gereken sosyal bilimlerin başında geliyor. Çünkü at gözlüğüyle bakıldığı zaman ya iyiler,ya da kötülerden başka hiç bir olay görülmüyor kör gözler tarafından. Gözlerini körleştiriyorlar bile bile. Dünyada kendi ecdadından bu kadar nefret eden bir millet yoktur.Ki ecdad tarih yazmıştır oysa.

Kalemimden akan kelimeleri burada kısa kesmek istiyorum,zira biz ne onlar kadar cahil, ne bir o kadar iticiyiz.
Selametle…

29.08.2016

Misafir Kullanıcı son yazıları (Hepsini Gör)

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen Giriş yapın.